Klimatizácia

základné info

Vo všetkých bytoch vo Victory Port, okrem bytov na 1.NP, je zabudovaná „predpríprava“ pre inštaláciu vzduchotechnických komponentov.     

Odvod prebytočného tepla v letných mesiacoch môže byť zabezpečený interiérovými  klimatizačnými jednotkami, ktoré jednotky sú v miestnosti osadzované na stenu pod stropom. Vnútorné klimatizačné jednotky sú systémom chladiva prepojené  z vonkajšou klimatizačnou jednotkou, ktorá je osadená na streche objektu.

Od vnútorných klimatických jednotiek, aj od vonkajšej klimatickej jednotky je potrebné odvádzať kondenzát. Regulácia systému je zabezpečená pomocou priložených diaľkových ovládačov vnútorných jednotiek. Chladenie priestorov bude možné prevádzkovať v rozsahu teplôt, ktorý je uvedený v prevádzkovom manuáli.

Ovládanie vzduchotechniky 

Klimatizačné jednotky sa štandardne ovládajú individuálne diaľkovým ovládačom.

V prípade, že používate službu „Inteligentná domácnosť“ môžete klimatizačné jednotky ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Dodávateľ

V rámci výstavby objektov Victory Port sa osvedčila spolupráca s dodávateľom vzduchotechniky (spoločnosť „Gremi Klima“). Tento dodávateľ vykonal technické opatrenia pre prípravu voliteľnej technológie vzduchotechniky.

S týmto dodávateľom má investor veľmi dobré skúsenosti a v prípade, že sa majiteľ bytu rozhodne pre inštaláciu vzduchotechnických komponentov, odporúčame tohto dodávateľa.

Kontakt na dodávateľa 

GreMi KLIMA, s.r.o.
Ludvíka Svobodu 78
058 01 Poprad

 

Pre zobrazenie v mape Google kliknite sem …